CZ
https://www.vkv.cz/
https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/

Popis

Exteriérové výplně otvorů.

Pro vnější okna a dveře najde využití hlavně tříkomorový systém profilů s přerušeným tepelným mostem, tzn. se zvýšenou tepelnou izolací. Konstrukční hloubka okenního profilů je u rámu 70 mm a okenního křídla pak 79 mm. U dveří profily rámu i křídla mají shodnou hloubku 70 mm.

Profily jsou charakterizovány velmi nizkou hodnotou součinitele prostupu tepla Uf= od 1,03 W/m2K, kde s kombinaci s dvouvrstvými či třivrstvými izolačními skly tvoří výrobek se špičkovými izolačními vlastnostmi splňující požadavky EURO norem.

Těsnost rámu a křídla je zajištěna použitím speciálních těsnění ze syntetického kaučuku EPDM, litého či pórezního s vysokou odolností proti stárnutí a vykazující i po mnoha letech užívání výtečné izolační vlastnosti.

Předností profilů je i možnost ohýbání profilů rámu, křídel a příček, což umožňuje provedení různých druhů oblouků a obloukových konstrukcí. Vysoká variabilita je také mezi možností bohatého výběru konstrukčních detailů, např. dolní těsnění na dveřích, tvar zasklívacích list, kyvné dveře a posuvné dveře.

Do kostrukcí je možnost montovat obvyklá typová kování, zámky a závěsy. Z těchto důvodů se na profilech přizpůsobil tvar drážek a jejich rozměry.Tato úprava umožňuje například využití obvodového kování a spojů dle standardu EURO. Zákazníkovi takto nabízíme vysokou variabilitu příslušenství bez narušení základní konstrukce výrobků. Okna a dveře s bezpečnostními prvky pak splňují bezpečnostní normy RC1 až RC3.

Profil umožňuje zasklení pevných oken a rámu dveří izolačním sklem tloušťky od 15 do 51 mm, rámy otevíravých oken pak sklem tloušťky od 23 do 60 mm.

Výrobky nabízíme s povrchovou úpravou v provedení přáškovým lakováním v odstínech stupnice RAL.

Výrobky jsou certifikovány dle výrobkové normy EN 14 351-1 a dále vyhovují i těmto speciálním technickým normám :

 

-     vodotěsnost (zatékavost ), EN 12208

 

 

 

-     vzduchová průvzdušnost, EN 12207

 

 

 

-     odolnost proti zatížení větrem

 

 

 

-     nosnost bezpečnostních prvků

 

 

 

-     ovládací síly

 

 

 

-     součinitel prostupu tepla, EN ISO 10077-1, Uf max = 1,5 W/m2K      

 

 

 

-     odolnost proti vloupání, EN 1627, RC 1 - 3         

 

 

 

 

-     limitní rozměry 

 

VKV MARKET spol. s r. o., Přemyslovců 648/51, 747 07 Opava-Jaktař, Fax: +420 553 791 351, e-mail: obchod@vkv.cz