CZ
https://www.vkv.cz/
https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/ https://www.vkv.cz/

Popis

Interiérové výplně otvorů.

K výrobě výplní tohoto typu se využívá systém profilů bez přerušeného tepelného mostu, tzn. bez požadavků na tepelnou izolaci. Profily využíváme k výrobě tvarově různorodých příček, oken, dveří (také i posuvných dveří otevíraných ručně nebo automatem), dále i lítačky, příčky proti větru, vitríny, pokladní boxy, výkladní skříně a atd.

Lze také vyrobit dělící stěny s dveřmi splňující podmínky pro kouřotěsné uzávěry. Výhodou tohoto systému je i možnost ohýbat profily rámů, křídel a různých vazeb. Universálnost systému zvyšuje velmi široká škála výběru dveřního těsnění, zasklívacích lišt, tvarů a výšek prahů.

Do kostrukcí je možnost montovat obvyklá typová kování, zámky a závěsy. Z těchto důvodů se na profilech přizpůsobil tvar drážek a jejich rozměry.Tato úprava umožňuje například využití obvodového kování a spojů dle standardu EURO. Zákazníkovi takto nabízíme vysokou variabilitu příslušenství bez narušení základní konstrukce výrobků.

Profil umožňuje zasklení pevných oken a rámu dveří sklem tloušťky od 2 do 25 mm, rámy otevíravých oken pak sklem tloušťky od 2 do 34 mm.

Výrobky nabízíme s povrchovou úpravou v provedení přáškovým lakováním v odstínech stupnice RAL.

Výrobky jsou certifikovány dle výrobkové normy EN 14 351-2, klasifikační protokol č. AT-15-5176/2009 vydaný ITB Varšava, Polsko a dále vyhovují i těmto speciálním technickým normám :

 

-     odolnost proti nárazům  :  třída 3, EN 1192:2001

 

 

-     nosnost bezpečnostních prvků

 

 

 

-     ovládací síly

 

 

-     akustická izolace  :  Rw=45 dB ( v závislosti na použité výplni), EN ISO 717-1

 

 

 

-     kouřotěsnost

VKV MARKET spol. s r. o., Přemyslovců 648/51, 747 07 Opava-Jaktař, Fax: +420 553 791 351, e-mail: obchod@vkv.cz